Funk 160

ASENDIPLAANILINE LAHENDUS

Hoone  variandid võimaldavad teatud ulatuses planeeringut muuta, mis oleneb kruntide paigutusest, ilmakaartest jms. Võimalik on paigutada erinevatele kruntidele üksikelamud, samuti kaksikmajad,  liidetuna  majandusruumide ja autode varjualuste osas.  Võimalikud variandid on antud näitlikul asendiplaanil.

ARHITEKTUURNE LAHENDUS

Hoone on 2- korruseline keldrita ehitis.  Katus madalakaldeline välise vee äravooluga . Vihmavee drenaažitrassi olemasolul võimalik teha ka sisemise vee äravooluga. Maja 2-6 lühikirjeldus. Sissepääsu juures paiknevad kuur-majandusruum  ja autovari. 1. korrusel paiknevad köök, elutuba, wc , dušširuum ja saun, magamistuba, kabinet. Elutoa ja köögi eralduse moodustab kaminahi. Hoone lõuna-lääneosas paikneb terrass, mille kaudu on ühendus esimese korruse tasapinna ja aia vahel. Elutuba on läbi kahe korruse , trepiga.  2. korrusel paiknevad galerii,  magamistuba ja vannituba. Soovi korral on galerii asemel rajada ka lisatuba.

Väliselt on hoone lihtsa  põhimahuga,  kergkrohviga kaetud seinad, millele liituvad puidust  horisontaalse laudisega pinnad ning puidust sõrestikud . Kihtklaasiga kaetud kerges konstruktsioonis varikatused terrassi juures.

Eluruumide pind  154,1 m2, suletud pind kokku 158,8 m2

Tehasepaketid

Maja on võimalik tellida erinevates komplekteerimisastmetes. Tehasepakettidega saate tutvuda siin .

< Tagasi