Minimaja 15

Stiilne ja mugav

Meie mini 15 on täielikult soojustatud (välispiirete U-arv 0,23-0,33W/m²K) moodsa funktsionalistliku disainiga kiosk. Kiosk on nii seest- kui väljast viimistletud. Soovi korral on võimalik tellida erinevaid viimistlusvariante. Valgustus ning elektrisüsteem on integreeritud.

Lihtne, kiire ja muretu

Mini 15 toimetatakse kohale ühes tükis, täielikult viimistletult ja kasutusvalmina. Kuna tegemist on kergehitisega, ei vaja see ettevalmistatud betoonvundamenti, vaid selle võib asetada kruvivaiadele, betoon- või puitplokkidele. Tänu sellele on maja võimalik hõlpsasti soovitavasse kohta paigutada ja hiljem vajadusel ka teisaldada või liigutada. Soovi korral saab juurde tellida ka terrassi. Vastavalt ehitusseadusele ei ole minimja paigaldamiseks vaja ehitusluba või kohaliku omavalitsuse kirjalikku nõusolekut.

Mitmekülgne ja praktiline

Stiilseid 15 m² suuruseid minimaju on planeeritud nii, et neid kasutatakse aastaringselt suvila, abi- või hobiruumi, külalistetoa ning jahi- või kalapüügimajana. Soovi korral saab mini planeerida ka aiasaunana välibasseini juures.
Minimaju on võimalik tellida ka soojsutamata komplektina, saunana, valmis pesuruumiga jne. Vaata kõrvalolevaid pilte.

< Tagasi