Minimaja 20 2korrust

Stiilne ja mugav

Meie Mini 20 2 korrust on täielikult soojustatud (välispiirete U-arv 0,23-0,33W/m²K) 1,5 korruseline klassikalise viilkatusega väikehoone, mis on seest- kui väljast viimistletud. Suletud netopind on 32 m2. Soovi korral on võimalik tellida erinevaid viimistlusvariante. Valgustus ning elektrisüsteem on integreeritud. Teise korruse kõrgus harja all on ligikaudu 1,6m.

Lihtne, kiire ja muretu

Mini 20 2 korrust toimetatakse kohale kolmes tükis, täielikult viimistletult ja kasutusvalmina. Paigaldus võtab aega ligikaudu ühe päeva. Kuna tegemist on kergehitisega, ei vaja see ettevalmistatud betoonvundamenti, vaid selle võib asetada kruvivaiadele, betoon- või puitplokkidele. Tänu sellele on maja võimalik hõlpsasti soovitavasse kohta paigutada ja hiljem vajadusel ka teisaldada või liigutada. Soovi korral saab juurde tellida ka terrassi. Vastavalt ehitusseadusele ei ole minimja paigaldamiseks vaja ehitusluba või kohaliku omavalitsuse kirjalikku nõusolekut.

Mitmekülgne ja praktiline

Meie stiilseid 20 m² suurused minimajad on planeeritud nii, et neid kasutatakse aastaringselt suvila, abi- või hobiruumi, külalistetoa ning jahi- või kalapüügimajana. Soovi korral saab minimaja planeerida ka aiasaunana välibasseini juures.
Minimaju on võimalik tellida ka soojsutamata komplektina, saunana, valmis pesuruumiga jne. Vaata kõrvalolevaid pilte.

< Tagasi