Minimaja 9

Stiilne ja mugav

Meie mini 9 on täielikult soojustatud (välispiirete U-arv 0,23-0,33W/m²K) moodsa funktsionalistliku disainiga kiosk, mille fassaadiküljel on põrandast laeni ulatuvad pakettaknad (U-arv 1,4W/m²K) ja kahes osas ülestõstetav puitterrass (9 m2 maja). Kiosk on nii seest kui väljast viimistletud puitlaudisega. Soovi korral on ka muid viimistlusvariante. Valgustus ning elektrisüsteem on integreeritud.

Lihtne, kiire ja muretu

Mini 9 toimetatakse kohale ühes tükis, täielikult viimistletult ja kasutusvalmina. Kuna tegemist on kergehitisega, ei vaja see ettevalmistatud betoonvundamenti, vaid selle võib asetada kruvivaiadele, betoon- või puitplokkidele.. Tänu sellele on maja võimalik hõlpsasti soovitavasse kohta paigutada ja hiljem vajadusel ka teisaldada või liigutada. Terrassi saab akende kaitseks üles tõsta. Vastavalt ehitusseadusele ei ole mini 9 paigaldamiseks vaja ehitusluba või kohaliku omavalitsuse kirjalikku nõusolekut.

Mitmekülgne ja praktiline

Stiilseid 9 m² suuruseid minimaju on planeeritud nii, et neid kasutatakse aastaringselt suvila, abi- või hobiruumi, külalistetoa ning jahi- või kalapüügimajana. Soovi korral saab minimaja planeerida ka aiasaunana välibasseini juures.
Minimaju on võimalik tellida ka soojsutamata komplektina. Vaata kõrvalolevaid pilte.

< Tagasi